.: Program :.

Valašské divadelní léto 2016


Veselá Trojka

21.7. 2016 od 19:00 hodin (čtvrtek)

ZDENĚK IZER – AUTOKOLEKTIV

Rožnovská premiéra zábavné talk show našeho předního baviče. Zdeněk Izer patří v současnosti mezi naše nejlepší a nejúspěšnější komiky. Každé jeho vystoupení je skutečným zážitkem a garantujeme, že žádné oko nezůstane od smíchu suché. Vystoupení se uskuteční v Janíkově stodole. Pozor! Omezený počet míst.


 

Špinarová

22.7.2016 od 18:30 hodin (pátek)

TŘI SESTRY + VYPSANÁ FIXA
Host: DUKLA VOZOVNA

Po dvou letech se vrací tradiční oslavný koncert festivalu, který se uskuteční za každého počasí na venkovním rožnovském koupališti. Tři Sestry letos slaví 31 let a jako partnera si na letní turné přizvali Vypsanou Fixu, která patří mezi nejoblíbenější festivalové kapely u nás. Obě party zahrají své samostatné plnohodnotné koncerty, takže se máte na co těšit…


 

Dív?í Válka

27.7.2016 od 19:30 hodin (středa)

DIVADLO FRANTIŠKA RINGO ČECHA – DÍVČÍ VÁLKA

Nejlepší divadelní komedie všech dob! Soubor v nejsilnější sestavě v čele s principálem Františkem Ringo Čechem letos v Rožnově vystoupí již po patnácté. Hrají: František Ringo Čech, Oldřich Navrátil, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Roman Skamene, Petr Martinák, Martina Šťastná, Sandra Pogodová a další. Vystoupení se uskuteční v amfiteátru Dřevěného městečka. V případě nepříznivého počasí v Janíkově stodole.


 

Michal

29.7.2016 od 17:00 hodin (pátek)

MICHAL NESVADBA

Nejoblíbenější dětský umělec v ČR přiváží svůj nejlepší pořad pro děti „MICHAL JE KVÍTKO“. Vystoupení se uskuteční v amfiteátru Dřevěného městečka. V případě nepříznivého počasí v Janíkově stodole.


 

Duo Yamaha

17.8.2016 od 19:00 hodin (středa)

DUO JAMAHA (SK) – ALFONS & MARIÁN

Pro milovníky tradičních lidovek i netradičních remixů jsme připravili vystoupení nejúspěšnější šlágr kapely – slovenského Duo Jamaha. Téměř do roka a do dne se tito hudebníci vracejí do svého oblíbeného Rožnova. Loňské vystoupení bylo dlouho dopředu beznadějně vyprodané. Koncert se uskuteční v amfiteátru Dřevěného městečka. V případě nepříznivého počasí v Janíkově stodole.


 

Rychlé Šípy

25.8.2016 od 19:30 hodin (čtvrtek)

HONZA NEDVĚD - NÁVRAT
Hosté: Pavel Helan a Jindra Koníř

Největší folková legenda opět na turné. Fenomenální Honza Nedvěd po dlouhé koncertní pauze vystoupí za doprovodu vynikajících muzikantů Pavla Helana a Jindry Koníře v Rožnově! Zazní všechny známé hity! Nenechte si ujít tento jedinečný koncert! Vystoupení se uskuteční v amfiteátru Dřevěného městečka za každého počasí.